Miten voimme auttaa?

Etusivu » Henkilöstö

Hallinto

Arttu Ojala
Aluejohtaja

arttu.ojala@tlmaint.fi

Eino Koskinen
Hallintopäällikkö

eino.koskinen@tlmaint.fi

Terhi Katalkin
Laatupäällikkö

terhi.katalkin@tlmaint.fi

Anne Myllyntaus
Taloushallinto

anne.myllyntaus@tlmaint.fi

Kiinteistöpalvelut

Teppo Romo
LVI työnjohto

teppo.romo@cateva.fi

Miika Vainionpää
Huollon palveluohjaaja

miika.vainionpaa@tlmaint.fi

Jukka Sillankorva
Huollon työnjohtaja

jukka.sillankorva@tlmaint.fi

Juha Lahtinen
Huolto/laadunvalvonta

juha.lahtinen@tlmaint.fi

Sami Bernitz
Kankaan Talkkari

sami.bernitz@tlmaint.fi

Jani Lehtonen
Sähkötöiden työnjohto

jani.lehtonen@cateva.fi

Jaakko Jääskeläinen
Työnjohtaja, ulkoalueet

jaakko.jaaskelainen@tlmaint.fi

Aki Lahtinen
Palveluohjaaja, ulkoalueet

aki.lahtinen@tlmaint.fi

Aki Koponen
Yksikönpäällikkö, ulkoalueet

aki.koponen@tlmaint.fi

Puhtauspalvelut

Maarit Hyppönen
Palveluohjaaja, kotisiivous

maarit.hypponen@tlmaint.fi

Eija Leskinen
Palveluohjaaja, puhtauspalvelut

eija.leskinen@tlmaint.fi

Leena Paananen
Palvelupäällikkö, puhtauspalvelut

leena.paananen@tlmaint.fi

Viherpalvelut

Kalle Suokas
Työnjohtaja viherrakentaminen ja korjausrakennus

kalle.suokas@tlmaint.fi

Pinja Juutistenaho
Työnjohtaja viherhoito

pinja.juutistenaho@tlmaint.fi

Virpi Kainulainen
Työnjohtaja, suunnittelu ja tarjouslaskenta

virpi.kainulainen@tlmaint.fi